Ota yhteyttä

3PL palvelut verkkokaupoille. Jo vuodesta 2011 OGOship on ollut edelläkävijä verkkokaupan logistiikassa ja varastoinnissa. Hoidamme verkkokaupan fyysisten tavaroiden jakelun läpinäkyvästi ja kustannustehokkaasti.

 

Ogoshipin asiakaspalvelu on valmiina palvelemaan osoitteessa service@ogoship.com

Tämä on pääasiallinen kanava esittää kysymyksiä ja kysyä ohjeita, ei myynti tai suora yhteys varastoon. Kaikki kysymykset ja ongelmat ratkaistaan asiakaspalvelussa, joka ottaa tarvittaessa yhteyttä myyntiin tai varastoon. Tämä toimintatapa on luotu varmistamaan varaston sujuva ja luotettava työskentely.

Asiakaspalvelu koostuu seuraavista osastoista

  • varaston asiakaspalvelu
  • laskutuksen asiakaspalvelu
  • tekninen asiakaspalvelu

Kaikki asiakaspalveluun liittyvät asiat ja saapuvat sähköpostit ohjataan omille osastoilleen.

Lue myös usein kysytyt kysymykset Ohjeet ja FAQ-sivuilta.

Ohjeet yksittäisen tilauksen kysymyksiin tai ongelmiin löytyy täältä.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä myyntiin

+358 10 279 3020
sales@ogoship.com

Asiakaspalvelu


service@ogoship.com

Avainhenkilöt

Timo Toivonen OGOship

Timo Toivonen

CEO

timo@ogoship.com

Pekka Ylenius, OGOship

Pekka Ylenius

Tech

pekka@ogoship.com

Mikko Puuronen, OGOship

Mikko Puuronen,

Sales & Partnerships

mikko@ogoship.com

Henri Mehto, OGOship

Henri Mehto

Operations

henri@ogoship.com

Eija Holvila, OGOship

Eija Holvila

Account and Customer Success Manager

eija@ogoship.com

Toimipisteet

Pääkonttori:

Technopolis, Aviapolis
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Finland

Vantaan varasto:

Tiilenpolttajankuja 6
01720 Vantaa
FINLAND

Tallinnan varasto:

Liivalao 11 (ladu 40)
11216 Tallinn
ESTONIA

Göteborgin toimisto:

Östra hamngatan 16
41109 Gothenburg
SWEDEN

Vantaa PowerHUB Varasto:

Vanha Porvoontie 256b
01380 Vantaa
FINLAND

Göteborgin varasto:

Brobackavägen 19
44191 Alingsås
SWEDEN

Venlon Varasto:

Roermondseweg 28
6081 NV Haelen
NETHERLANDS