Ota yhteyttä

3PL palvelut verkkokaupoille. Jo vuodesta 2011 OGOship on ollut edelläkävijä verkkokaupan logistiikassa ja varastoinnissa. Hoidamme verkkokaupan fyysisten tavaroiden jakelun läpinäkyvästi ja kustannustehokkaasti.

Yhteystiedot

Ota yhteyttä myyntiin

+358 10 279 3020
sales@ogoship.com

Asiakaspalvelu

Puhelin (klo 10-15.30):
+358 10 279 3020

Sähköposti:
service@ogoship.com

Avainhenkilöt

Timo Toivonen OGOship

Timo Toivonen

CEO

timo@ogoship.com

Pekka Ylenius, OGOship

Pekka Ylenius

Tech

pekka@ogoship.com

Mikko Puuronen, OGOship

Mikko Puuronen,

Sales & Partnerships

mikko@ogoship.com

Henri Mehto, OGOship

Henri Mehto

Operations

henri@ogoship.com

Eija Holvila, OGOship

Eija Holvila

Account and Customer Success Manager

eija@ogoship.com

Toimipisteet

Pääkonttori:

Technopolis, Aviapolis
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Finland

Vantaan varasto:

Tiilenpolttajankuja 6
01720 Vantaa
FINLAND

Tallinnan varasto:

Liivalao 11 (ladu 40)
11216 Tallinn
ESTONIA

Göteborgin toimisto:

Östra hamngatan 16
41109 Gothenburg
SWEDEN

Vantaa PowerHUB Varasto:

Vanha Porvoontie 256b
01380 Vantaa
FINLAND

Göteborgin varasto:

Brobackavägen 19
44191 Alingsås
SWEDEN

Venlon Varasto:

Roermondseweg 28
6081 NV Haelen
NETHERLANDS